Apartmány Vila Milada

Ve vile pronajímáme čtyři plně klimatizované apartmány - dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové. Ze všech apartmánů je výhled na moře.

V ceně pronájmu je ložní prádlo, ručníky, deky, plně vybavený kuchyňský kout vč. varné konvice či prostředků na mytí nádobí, toaletní papír, osvěžovače vzduchu atd., na pláži lehátka s osuškou pro každého hosta.

Pro zpestření Vaší dovolené je k dispozici venkovní gril. K dalším možnostem patří též drobné společenské hry či malá knihovnička.

2x 2-lůžkový apartmán

Dvojlůžkové apartmány tvoří předsíňka s úložnými prostory, koupelna s WC a ložnice s kuchyňským koutem a terasou. V apartmánech není TV.

Fotogalerie 2-lůžkového apartmánu

2x 4-lůžkový apartmán

Čtyřlůžkové apartmány se sestávájí z chodby, koupelny s WC, ložnice, velikého obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a prostorné terasy s krásným výhledem na moře. V případě potřeby možnost přistýlky. V apartmánech není TV.

Fotogalerie 4-lůžkového apartmánu

Soukromá pláž a stravování bez obav

Soukromou pláž tvoří několik vydlážděných ploch v různých úrovních a velikostech, před sluncem je možné se uchýlit k posezení či odpočinku do stínu mohutné borovice a vypít si zde v klidu osvěžující nápoj.

V místě ubytování každý den ráno (cca 7,30-8,00) nabízí čerstvé pečivo pojízdná prodejna. Je zde i výborná restaurace s překrásným výhledem na moře, další dvě se nacházejí nedaleko od Bila přímo na břehu moře (cca 15 min pěšky). Dojdete k nim po pohodlné cestě podél pobřeží.

Ceny za ubytování

do 2.7.2023
2-lůžkový: 45€ / 4-lůžkový: 90€ / 5. osoba na 4-lůžkovém a 3. osoba na 2-lůžkovém apartmánu: 10€

v sezoně – 3.7.2023 – 3.9.2023
2-lůžkový: 65€ / 4-lůžkový: 130€ / 5. osoba na 4-lůžkovém a 3. osoba na 2-lůžkovém apartmánu: 15€

Děti do 3 let zdarma.

Objednávky na další sezónu je možné učinit až po uplynutí té letošní nebo během pobytu v Bilu.

Omlouváme se, ale vzhledem k opakované zkušenosti se špatným zacházením klientů s ovladači klimatizace na pokoji jsme byli nuceni přistoupit k přejímání kauce 50€. Ta bude v případě zachování funkčnosti klimatizace při opuštění apartmánu, vrácena v plné výši. Děkujeme za pochopení.

Nástup na pobyt je z důvodu plynulejší dopravy přes území Chorvatska vždy v neděli od 14 hodin.

Bez domácích mazlíčků

Přijměte prosím naši omluvu, ale pobyt není vhodný pro vaše domácí mazlíčky (psy, kočky).

Bazén s mořskou vodou

Od sezony 2011 je k dispozici bazén 5x10m s mořskou vodou.

bazén s mořskou vodou 5x10m